Najlepsze implanty w Poznaniu. Wieloletnie doświadczenie!

Obecnie implanty to najnowocześniejsza metoda odbudowy brakującego zęba. Są niewidoczne, bezpieczne i dobrze tolerowane przez oraganizm ludzki, a ich podstawowym zadaniem jest funkjonowanie na wzór naturalnego, zdrowego zęba. Stanowią także swego rodzaju „zakotwienie” dla mostów lub protez stomatologicznych w przypadku częściowych lub całkowitych braków w uzębieniu.

Implanty zębowe posiadają wiele istotnych zalet ale przede wszystkim poprawiają jakość życia, zapewaniając większą pewność siebie i piękniejszy uśmiech.

Pracujemy na najwyższej jakości implantach, produkowanych przez MIS Implants Technologies Ltd i z dbałością przeprowadzamy wszystkie zabiegi implantologiczne.

Zapraszamy do naszego gabinetu w Poznaniu, gdzie po konsultacji ze specjalistą przedstawimy państwu plan leczenia implantologicznego. Cennik implantów zębowych dostępny jest na naszej stronie w zakładce cennik.

Przebieg zabiegu:

Po przeprowadzonej analizie warunków kostnych, przystępujemy do zabiegu, który wykonujemy w znieczuleniu. W miejscu implantacji wykonane zostaje nacięcie błony śluzowej, kość zostaje nawiercona , a w powstałe łoże osadzamy implant. Finalnie ranę zabezpieczamy szwami, które są do usunięcia po 10-14 dniach. Choć cała procedura może brzmieć groźnie, to zapewniamy Państwa, że wielu naszych pacjentów pod koniec leczenia przekonało się, że zabieg jest w pełni akceptowalny pod względem odczucia bólu czy dyskomfortu. Etapem kończącym są już działania protetyczne czyli  wykonanie estetycznego uzupełnienia na implancie w postaci korony, mostu lub protezy.