O nas

Niezmiernie nam miło, że trafiliście Państwo na stronę poświęconą działalności stomatologicznej jaką jest gabinet POZDENTAL w Poznaniu. Dzięki aspiracji i determinacji kilku osób, które uwierzyły w plan stworzenia przyjaznej i nowoczesnej placówki medycznej jesteśmy w stanie oferować Państwu profesjonalne i kompleksowe usługi stomatologiczne.

Jako miłośnicy nowoczesnych technologii wyposażyliśmy nasz gabinet w najnowszy technologicznie sprzęt, który usprawnia przeprowadzanie nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów stomatologicznych. Nasi lekarze dorównują postępom i cały czas podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe na licznych kursach i szkoleniach ale cenimy ich również za to, że zapewniają wesołą i bezstresową atmosferę w naszym gabinecie, a to szczególnie ważne przy leczeniu naszych najmłodszych pacjentów.

Od początku 2018 roku rzetelnie pracujemy na opinię „najlepszy dentysta w Poznaniu”. Każdego dnia razem z naszym wspaniałym zespołem, odmieniamy i poprawiamy uśmiechy naszych Pacjentów.

Nasza działalność to nie tylko doskonale wyposażone gabinety, które umożliwiają wykorzystanie najnowszych metod leczenia ale także przyjazne i klimatyzowane wnętrza, które umilą Państwa czas spędzony z nami.

Dla Państwa wygody nasz gabinet oferuje darmowy parking przed budynkiem. Czas w recepcji umili państwu kącik prasowy i darmowy barek ze świeżą kawą, herbatą lub wodą. Dbając o komfort naszych pacjentów w gabinecie zapewniamy państwu możliwość płatności kartą i bezpłatne WI-FI dla internetowych surferów.

Z pozdrowieniami,

Marcin Janiński
Założyciel POZDENTAL