Zespół

Lek. stom. Marcin Janiński

założyciel POZDENTAL

Założyciel gabinetu POZDENTAL. Absolwent wydziału stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Bardzo duże doświadczenie kliniczne zdobyte na wielu specjalistycznych kursach z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji, implantologii umożliwia wykonywanie usług na najwyższym poziomie.

Od wielu lat specjalizuje się w implantach wszczepów zębowych – uzupełnianie pojedyńczych braków zebowych, mnogie implantacje, rekonstrukcja pełnego łuku, protezy ruchome zakotwiczane na implantach, sinus lift (podnoszenie dna zatoki szczekowej), augmentacji czyli regeneracji kości, stomatologii estetycznej. Dr Marcin z tym obszarem wiąże swoją przyszłość zawodową,a swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w wielu kursach krajowych i zagranicznych. Jest doskonałym specjalistą w zakresie protetyki (korony pełnoceramiczne, porcelanowe, mosty, licówki) oraz endodoncji konwencjonalnej i mikroskopowej (leczenie chorób miazgi zęba, leczenie kanałowe, a także leczenia powikłań pierwotnego leczenia endodontycznego (tzw. re-endo).

Poza pracą dr Marcin jest zapalonym fanem motosportu i kolarstwa.

dr n. med. Maciej Koczorowski

Ortodonta

Dr Maciej jest absolwentem Wydziału Lekarskiego II Oddziału Stomatologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Na podstawie złożonej dysertacji pt. „Ocena zmiany w ułożeniu języka w zgryzie otwartym częściowym przednim w świetle wyników badania stereo-gnostycznego” w roku 2005 uzyskał stopień naukowy – doktora nauk medycznych w zakresie ortodoncji pod kierunkiem prof. dr hab. Danuty Kaźmierczak.
Posiada specjalizację z ortodoncji i ortopedii szczękowej i ponad 16-letni staż pracy w Klinice Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, w czasie którego prowadził leczenie wad zgryzu oraz zespołowe leczenie wad rozwojowych u dzieci, młodzieży i dorosłych. Dr Maciej posiada doświadczenie kliniczne zarówno w zakresie ortodoncji jak i szeroko rozumianej ortopedii szczękowej.
Ponadto dr Koczorowski był uczestnikiem licznych kursów, kongresów i konferencji (ponad 100), a także autorem ponad 30 publikacji naukowych. Od roku 2001 należy do Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Doktor Maciej wśród pacjentów jest wysoko ocenianym specjalistą przede wszystkim za profesjonalne podejście do pacjenta, skuteczność leczenia i budowanie przyjaznej atmosfery podczas wizyty. 

lek. stom. Agata Przybyła

Stomatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Dyplom lekarza stomatologa uzyskała w 2010 r.

W swojej pracy koncentruje się na stomatologii zachowawczej, dziecięcej oraz chirurgii, nie zaprzestając rozwoju w pozostałych obszarach stomatologii. Konkretna, dokładna i baaardzo ambitna.

Prywatnie mama 3 uroczych dziewczynek. Wolny czas chętnie spędza czytając zawiłe kryminały.

lek. stom. Magdalena Goc-Płytnik

Stomatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie stomatologii estetycznej, chirurgii i protetyki. Uczestniczka wielu specjalistycznych kursów.

W POZDENTAL wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii i protetyki. Cechuje ją dbałość o każdy szczegół oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Prywatnie mama trojga dzieci. Jej największą pasją są podróże.

lek. stom. Maciej Matczak

Stomatolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W Pozdental wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii oraz protetyki. W swojej pracy zwraca szczególną uwagę na komunikację z pacjentem.

Na codzień zaraża uśmiechem i łagodnością. Zadowolenie każdego pacjenta po zakończonym leczeniu sprawia, iż stomatologia to dla niego nie tylko zwykła praca, ale ogromna pasja. Swoją wiedzę i kwalifikacje systematycznie poszerza na licznych kursach i szkoleniach. Po pracy jako miłośnik sportu i motoryzacji lubi aktywnie spędzać czas.

lek. stom. Zuzanna Mania

Stomatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W Pozdental wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz chirurgii. Korzysta z każdej możliwości do poszerzania swoich stomatologicznych horyzontów – uczestniczy w licznych konferencjach, sympozjach i kursach.

Zawsze uśmiechnięta, lubi pracę z dziećmi. Poza pracą miłośniczka gier planszowych oraz literatury fantasy.

Ewa Sicińska

Higienistka/Asytentka Stomatologiczna

Paulina Osiewicz

Higienistka Stomatologiczna

Marta Stachowiak

Recepcjonistka

Monika Kiełb

Specjalista ds. obsługi pacjenta

Patrycja Szulc

Specjalista ds. obsługi pacjenta

Aleksandra Janiński

Manager/Marketing

Związana z Pozdental od początku istnienia gabinetu. Współtwórca i realizator idei powstania Pozdental. Posiada kierunkowe przygotowanie akademickie w obszarze zarządzania, które umiejętnie wykorzystuje w praktyce. Dba o nienaganny wizerunek Pozdental, koordynując wszelkie działania związane z funkcjonowaniem wewnętrznym oraz zewnętrznym gabinetu pozwalając uzyskać najwyższy standard świadczonych usług.