Zespół

Lek. stom. Marcin Janiński

założyciel POZDENTAL

Założyciel gabinetu POZDENTAL. Absolwent wydziału stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Bardzo duże doświadczenie kliniczne zdobyte na wielu specjalistycznych kursach z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji, implantologii umożliwia wykonywanie usług na najwyższym poziomie.

Od wielu lat specjalizuje się w implantach wszczepów zębowych – uzupełnianie pojedyńczych braków zebowych, mnogie implantacje, rekonstrukcja pełnego łuku, protezy ruchome zakotwiczane na implantach, sinus lift (podnoszenie dna zatoki szczekowej), augmentacji czyli regeneracji kości, stomatologii estetycznej. Dr Marcin z tym obszarem wiąże swoją przyszłość zawodową,a swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w wielu kursach krajowych i zagranicznych. Jest doskonałym specjalistą w zakresie protetyki (korony pełnoceramiczne, porcelanowe, mosty, licówki) oraz endodoncji konwencjonalnej i mikroskopowej (leczenie chorób miazgi zęba, leczenie kanałowe, a także leczenia powikłań pierwotnego leczenia endodontycznego (tzw. re-endo).

Poza pracą dr Marcin jest zapalonym fanem motosportu i kolarstwa.

dr n. med. Maciej Koczorowski

Ortodonta

Dr Maciej jest absolwentem Wydziału Lekarskiego II Oddziału Stomatologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Na podstawie złożonej dysertacji pt. „Ocena zmiany w ułożeniu języka w zgryzie otwartym częściowym przednim w świetle wyników badania stereo-gnostycznego” w roku 2005 uzyskał stopień naukowy – doktora nauk medycznych w zakresie ortodoncji pod kierunkiem prof. dr hab. Danuty Kaźmierczak.
Posiada specjalizację z ortodoncji i ortopedii szczękowej i ponad 16-letni staż pracy w Klinice Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, w czasie którego prowadził leczenie wad zgryzu oraz zespołowe leczenie wad rozwojowych u dzieci, młodzieży i dorosłych. Dr Maciej posiada doświadczenie kliniczne zarówno w zakresie ortodoncji jak i szeroko rozumianej ortopedii szczękowej.
Ponadto dr Koczorowski był uczestnikiem licznych kursów, kongresów i konferencji (ponad 100), a także autorem ponad 30 publikacji naukowych. Od roku 2001 należy do Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Doktor Maciej wśród pacjentów jest wysoko ocenianym specjalistą przede wszystkim za profesjonalne podejście do pacjenta, skuteczność leczenia i budowanie przyjaznej atmosfery podczas wizyty. 

Ewa Sicińska

Higienistka/Asytentka Stomatologiczna

Anna Ostwald-Młyńska

Administracja

Beata Woźniak

Recepcjonistka

Monika Kiełb

Specjalista ds. obsługi pacjenta

Aleksandra Wilkołaska

Manager/Marketing